Читомо > Календар подiй > Маріанна Гончарова презентує книжку «Будь на моєму боці»

Календар подiй

Маріанна Гончарова презентує книжку «Будь на моєму боці»

02-06-2017 | 19:00
м. Київ, Будинок книги, вул. Л. Толстого, 11/61

Маріанна Гончарова презентує книжку «Будь на моєму боці». За участі легенди одеського гумору, капітана одеської команди КВН, головного редактора одеського журналу «Фонтан» – Валерія Хаїта.

Маріанна Гончарова – письменниця, журналіст, перекладач. Автор кількох книг оповідань і повістей («Кенгуру в пиджаке», «Левый автобус», «В ожидании конца света», «Персеиды» и других, а также романа «Аргидава»). Постійний автор журналів «Фонтан» (Одеса), «Радуга» (Київ), тижневика «Дзеркало тижня» (Київ). Переможець Міжнародного літературного конкурсу «Російська премія» (за повість «Дракон з Перкалаба»).

«Writer-in-residence» – так називалася програма, за якою коледж американського містечка Гріннелл запросив до читання лекцій письменницю Маріанну Гончарову, – фантазерку і порушницю всяких правил і догм, людини, яка пригод навіть і не шукає: вони самі до неї біжать, летять, пливуть і вискакують із-за кутка. Тому всі її подорожі перетворюються в казку, у свято знайомства з новими місцями, людьми і тваринами.

Перед вами, дорогі читачі, ще одна, після Ільфа і Петрова, одноповерхова Америка. Америка двадцять першого століття, відкрита мандрівницею Маріанною Гончаровою…

До цього варто додати, що і в новій, запаморочливій книзі Маріанни – радість і смуток, ніжність і блискучий гумор – існують нерозривно й органічно.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe