Читомо > Календар подiй > «Маніфест Метамодернізму» обговорять із киянами

Календар подiй

«Маніфест Метамодернізму» обговорять із киянами

11-05-2016 | 19:00
м. Київ, Мала галерея Мистецького Арсеналу, вул. Лаврська, 10

Поява статей Робіна Ван Дер Аккера та Тімотеуса Вермюйлена, створення «Маніфесту Метамодернізму» і активні дискусії в європейських університетах і мистецькому середовищі вивели суперечки щодо змін в період смерті постмодерну у конструктивний діалог. На фоні екологічної, фінансової і геополітичної кризи балансування між полюсами світу почуттів і світу ідей, новий концептуалізм, тема утопії, повернення наївного стилю візуальної мови та інші «атрибути» метамодернізму стали характеристиками сьогодення.

Метамодернізм вже став інтернаціональним явищем в сучасному мистецтві, поп-культурі та соціальній і політичній філософії. Відчуваючи необхідність локалізувати шматочок інформаційного, теоретичного метамодернізму в українському середовищі, ми зробили переклад «Маніфеста Метамодернізму» українською мовою, за що отримали особисту подяку від одного з його авторів, Люка Тернера.

Будь-яка теорія має емпіричне похоження. І ми поговоримо о принципах метамодернізму на прикладах світового сучасного мистецтва та власних проектів, реалізованих до і після того, як це поняття викликало хвилю реакцій з боку художнього світу.

Дует Krolikowski Art з’явився як реакція на зміну філософсько-світоглядних тенденцій в сучасному світі. З 2008 року ми працюємо в царині романтичного концептуалізму та сикретичного мистецтва, де розчиняється межа між індивідуальним і суспільним, внутрішнім і зовнішнім, об’єктом і суб’єктом, між процесом і результатом. Практикуючи те, що сучасні філософи називають «метамодернізмом», ми балансуємо між раціональним досвідом концептуалізму і наївним прагненням до всесвітньої гармонії.

Їхня сторінка на Фейсбуці та Тумблері. А також блог дуету The Syncretic Times.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe