Читомо > Календар подiй > Людмила Таран презентує «Остання жінка, останній чоловік»

Календар подiй

Людмила Таран презентує «Остання жінка, останній чоловік»

29-03-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво Старого Лева запрошує на презентацію нової книги Людмили Таран «Остання жінка, останній чоловік», яка відбудеться в Києві 29 березня. Модератор зустрічі — журналіст, директор радіо «Промінь» Роман Коляда. Під час презентації Людмила та Роман говоритимуть про жіночу прозу та екзистенційні переживання.

Книжка «Остання жінка, останній чоловік», що нещодавно вийшла у Видавництві Старого Лева, тематично цілісна й розкриває вічні теми – кохання, життя та смерть. У ній ідеться про буттєві основи, що оголюються в часи випробувань, перед якими рано чи пізно опиняється кожна людина.

Буденність та буттєвий вимір, іронія й романтизм, таємничо-містичне та впізнаване — все це поєдналося в книзі новел Людмили Таран. Одвічна напруга й осяйні миті людських стосунків, екзистенційні переживання, знайомі чи не кожній людині, — провідна проблематика її прози.

Тексти, що складають книжку, мають кілька присвят. Новела, яка дала назву книжці, присвячена знаному публіцистові Анатолію Стріляному. «На порозі» — батькові авторки. «Острів Брач» так чи так пов’язаний із Соломією Павличко…

«Остання жінка…» витворилася з того, що мучило мене, — каже Людмила Таран про свою книжку, — Втрата близької людини… Земна істота перед вічним Небом… Світ дівчини-інваліда… Зустріч із першим коханням у пору зрілості… Але мої тексти — далеко не тільки власний досвід. У певному сенсі ця книжка — сеанс психотерапії.

Хотілося б, аби мої читачі віднайшли для себе в цьому томику те, про що він / вона не раз думали. Нагадування про буття серед буднів. Інакше життя просочується крізь пальці…»

Вхід вільний.

Тел.: (044) 235 88 54

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe