Читомо > Календар подiй > Люцина Хворост презентує книжку “А скажіть, будь ласка…”

Календар подiй

Люцина Хворост презентує книжку “А скажіть, будь ласка…”

15-05-2017 | 18:00
м. Харків, книгарня «Є», вул. Сумська, 3

Видавництво «Ярославів Вал» запрошує на презентацію книжки Люцини Хворост «А скажіть, будь ласка…».

Ця строката книжка, що творилася кілька років, являє собою поліфонію українських голосів – голосів, які належать нашим непересічним сучасникам, особистостям, які в реальному часі творять новітню українську культуру. Це письменники і мовознавці, меценати і громадські діячі, старші й молодші, і в кожного з них – своя істина, свій шлях, свій обрій і своя візія України.

Особливе місце у книжці належить Харкову – українському Харкову, його письменницькій громаді та гуманітарній інтеліґенції, імена якої протягом десятиліть Незалежності скромно притишувалися, – тоді як саме Харків, кажучи словами Максима Стріхи, і є той «стійкий маленький форт у ворога в тилу», без котрого немає України, яку ми знаємо.

Довідка:

Люцина Хворост – журналістка, поетка, прозаїк, літературний критик, співачка-шансоньє. Перекладачка з польської мови. Авторка трьох збірок віршів: «ГаЛЮЦИНАції» (2009), «Паперовий кораблик» (2010), «Скликаю птаство» (2015). Перекладала українською мовою есеїстику Кшиштофа Зануссі, мемуари Данути Валенси, фейлетони Стефанії Ґродзєнської, поезію Леопольда Стаффа. Створила близько чотирьох десятків пісень у стилі ретро-кабаре і традиційної естради. Лауреатка І Міжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик (2011).

Тел.: (057) 717 03 99

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe