Читомо > Календар подiй > Люцина Хворост презентує книгу інтерв’ю «А скажіть, будь ласка…»

Календар подiй

Люцина Хворост презентує книгу інтерв’ю «А скажіть, будь ласка…»

24-02-2017 | 18:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Ярославів Вал» запрошує на презентацію книжки Люцини Хворост «А скажіть, будь ласка…» (поважні інтерв’ю, невимушені балачки і дружні одкровення). Ведучий — Михайло Слабошпицький.

У книжці зібрано 16 інтерв’ю з відомими письменниками та громадськими діячами: від Святослава Караванського, Володимира Базилевського і Максима Стріхи до Романа Коваля, Марини Павленко і Олени О’лір.

Ця строката книжка, що творилася кілька років, є поліфонією українських голосів – голосів, які належать нашим непересічним сучасникам, особистостям, які в реальному часі творять новітню українську культуру. Це письменники й мовознавці, меценати та громадські активісти, старші й молодші, і в кожного з них – своя істина, свій шлях, свій обрій і своя візія України.

Особливе місце у книжці належить Харкову – українському Харкову, його письменницькій громаді та гуманітарній інтелігенції, імена якої протягом десятиліть Незалежності скромно притишувалися, – тоді як саме Харків, кажучи словами Максима Стріхи, і є той «стійкий маленький форт у ворога в тилу», без котрого немає України, яку ми знаємо.

У програмі: невимушені балачки, дружні одкровення та ненав’язлива музика.

До участі запрошені: Володимир Базилевський, Роман Коваль, Володимир Науменко, Лариса Масенко, Лариса Вировець, Олена О’Лір.

Ведучі: Михайло Слабошпицький, Павло Щириця.

Тел.: 044 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe