Читомо > Календар подiй > «Любов на лінії вогню» презентує Васіліса Трофимович

Календар подiй

«Любов на лінії вогню» презентує Васіліса Трофимович

28-09-2016 | 19:00
м. Київ, Довженко.книги.кава.кіно, вул. Бульварно-Кудрявська (Воровського), 43-А

«Видавництво Фоліо» запрошує відвідати презентацію книги «Любов на лінії вогню» письменниці, колишнього прес-офіцера батальйону «Донбас» та полку «Дніпро-1» Василіси Трофимович.

Васіліса Трофимович – 26-річна письменниця з Дніпра. Випускниця Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, магістр політичних наук. Одразу ж після закінчення університету розпочала професійну діяльність як прес-секретар у державних структурах. Звільнилася з держслужби на початку Революції гідності. З весни 2014 року обіймала посаду прес-офіцера добровольчого батальйону «Донбас», а згодом – полку «Дніпро-1». Після завершення військової служби продовжила займатися волонтерством та розпочала суто журналістську і письменницьку діяльність. Її твори знайомі читачам друкованих видань і слухачам Громадського радіо і ТРК «Галичина», де уривки з книги «Любов на лінії вогню» стали популярними серед широкого загалу. А також Васіліса Трофимович є одним із авторів книги «Добробати» – книги про історію подвигу батальйонів, що врятували країну.

У збірці Васіліси Трофимович, чарівної дівчини зі сталевим характером бійця, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. Почуття на лінію вогню, які увібрали і високу любов — до жінки, родини, країни, і зраду, і розпач, і тугу за загиблим щастям. У кожному оповіданні книжки «Любов на лінії вогню» дніпропетровської письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань, яка понад півтора року провела в АТО разом зі своїми героями, читачі знайдуть щирість, реальний патріотизм і дійсне прагнення до кращого майбутнього нашої України.

Акредитація ЗМІ: 050 401 62 16 Анна Антохіна

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe