Читомо > Календар подiй > Любко Дереш проведе ток-шоу в театрі

Календар подiй

Любко Дереш проведе ток-шоу в театрі

28-12-2016 | 18:00
м. Київ, Молодий театр, вул. Прорізна, 17

Любко Дереш зустрінеться з читачами в рамках проекту «Про-ЗА-Театр», мета якого – популяризувати сучасну українську малу прозу на сценічних майданчиках.

За словами організаторів, захід матиме формат «сценічного ток-шоу» і буде присвячений творчості Дереша. на ньому письменник розповість про свої тексти, специфіку процесу написання, а також відповість на запитання глядачів.

«Про-ЗА-Театр» – це спільний проект Молодого театру і газети «Дзеркало тижня». Його учасниками стали молоді режисери, студенти Київського Національного університету театру кіно і телебачення ім. І. Карпенка-Карого. До березня 2017 року вони працюватимуть над постановками текстів українських авторів, які пишуть коротку прозу. Для інсценізації режисери обрали такі тексти – «Тату, ваш син вегетаріанець» Любка Дереша, «Ще один гарний день» Юрія Винничука, «Гагарін і Барселона» Руслана Горового, «Територіальні води її ванни» Сергія Жадана, «Поцілунок у сідниці» та «Два квитки до опери» Євгенії Кононенко.

Найкращу постановку визначать експерти, серед яких – письменниця Марія Матіос, літературний критик Дмитро Дроздовський, письменник і перекладач Іван Рябчій, театральний режисер Станіслав Жирков, актриса і продюсерка Ірма Вітовська, театральна критикиня Анастасія Гайшенець і кінорежисер Олександр Ітигілов.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe