Читомо > Календар подiй > Літстудія «Сім герц» святкує четверту річницю

Календар подiй

Літстудія «Сім герц» святкує четверту річницю

15-02-2017 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул Валова, 5-9

Поетичні читання проведуть на святкування четвертої річниці від створення літературної студії «Сім герц». Модератор — Юрій Матевощук.

Пишучи, ми зливаємося зі своїми творами, стаємо рядками, словами, складами, звуками. За 4 роки діяльності літературну студію «Сім Герц» можна по праву назвати єдиним цілим, яке вливається у літературний процес, займаючи там окрему нішу. Про здобутки, порозуміння, труднощі і, найголовніше, творчість учасників почуйте у поетичному вечорі під назвою «4:7».

Літературна студія «Сім герц» – літгенерація свідомої молоді, котра намагається абстрагуватись від нав’язливих поетичних кліше, ідіостильних копірайтів та графоманських епатажних тенденцій. Безперервна робота над гравіруванням текстів, розширення ідейно-тематичних кіл стали для нас непорушними правилами. Вірші більшою мірою тяжіють до артхаусного, елітарного письменства. Превалює філософська лірика з усіма її модифікаціями.

Про обопільні досягнення говорити поки рано, тим не менше, майже у кожного з літстудійців є персональні успіхи за діяльність на творчому поприщі.

Практикуємо метод « електричного стільця», перейнятий у німецької «групи 47», за якого людина, котра презентує свій текст, сідає посередині аудиторії і мовчки вислуховує критичні оцінки та слухацькі відгуки. Опісля того, поет висловлює свою позицію з приводу почутого, інтерпретує текст, або ж певні його частини.

Під час заходу відбудеться показ відеопоезій Юрія Вітяка.

Тел.: (0352) 254 459

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe