Читомо > Календар подiй > LITOSVITA запрошує до школи редагування

Календар подiй

LITOSVITA запрошує до школи редагування

21-04-2018 | 11:00
м. Київ, простір LITOSVITA, вул. Межигірська, 21

21-22 квітня в Києві відбудеться Школа редагування від LITOSVITA. Фахові редактори поділяться практичним інструментарієм літературного редагування, роботи з мовою і стилістикою тексту. У програмі – 4 лекції та 4 практичні заняття.

Лектори:

  • Катерина Перконос – головна редакторка видавництва «Mamino», співпрацює з дубляжною студією «1+1», «Видавництвом Старого Лева» та багатьма іншими компаніями.
  • Микола Климчук – редактор, перекладач, колишній головний редактор видавництва «Наш формат», співпрацював з багатьма видавництвами («Критика», «Лаурус», «Грані-Т» та ін.), ведучий проекту edited.in.ua.
  • Богдана Романцова – редакторка видавничих проектів у видавництві «Темпора», літературознавиця, журналістка, лекторка багатьох освітніх платформ.
    *список лекторів доповнюється

Лектори розкажуть про:

  1. як підсилити сильні сторони автора і приховати недоліки; як стилізувати текст; вплив на правопис, авторський стиль; робота зі сленгом, діалектами, новотворами тощо;
  2. мистецтво відчути авторський стиль, упіймати контекст; особливості редакторського втручання в текст;
  3. особливості редагування дитячих книжок, перекладів і саморедагування власних текстів.
  4. практичні проблеми в нових мовних явищах, лексичних нормах; рекомендації щодо дотримання / недотримання «офіційних» правил.

Програма буде корисна як для редакторів, так і для авторів різних типів текстів. Акцент у програмі робимо лише на практичних аспектах роботи літредактора, поширених помилках і аналізі конкретних творів. Школа також буде корисна усім, хто хоче навчитися розумно працювати із власною мовою і стилем.

Кількість місць обмежена. Зареєстрованим учасникам надішлють детальний розклад школи та всі деталі щодо участі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1000 грн.

У вартість входить: повна навчальна програма, роздаткові матеріали, кава-брейки.

Дати проведення: 21-22 квітня (заняття триватимуть з 11:00 до 18:00)

У випадку виникнення будь-яких питань щодо школи, звертайтеся за телефоном: 095-849-16-33.

Реєстрація учасників

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe