Читомо > Календар подiй > Літкурс Володимира Рафєєнка проводить другий набір

Календар подiй

Літкурс Володимира Рафєєнка проводить другий набір

12-03-2017 | 12:00
м. Київ, вул. Саксаганського, 32, офіс 4

Перший літературний курс переконав організаторів у тому, що потрібен другий.

Адже:

  • аналіз художніх творів під керівництвом Володимира Рафеєнка – процес настільки захопливий, цінний, складний і магічний, що немає ніякого бажання його переривати;
  • у другому наборі організатори спробують не тільки розкрити сенс кимось написаних слів, але й передати його власними словами.

Як це відбувається

Частина занять буде присвячена аналізу тексів та фільмів. Зокрема новелам Селінджера, казкам Андерсена, п’єсам Чехова, а також фільмам Террі Гільяма, Девіда Лінча, Бальтазара Кормакура тощо.

Крім того, Володимир Рафєєнко розповість про теорію тексту, розгляне його як організм. Буде зроблено спробу зрозуміти, що таке тема, а що – ідея; як будується сюжет; як вписати персонажів і конфлікт. І буде простежено за зв’язком автора, персонажа та героя в естетичному цілому.

У кожному занятті буде практичне завдання. Студенти повинні будуть запропонувати варіанти композиції або персонажів для заданої теми, описати героя або конфлікт навколо нього тощо. Потім тексти будуть проаналізовані.

Довідка:

Володимир Рафєєнко – донецький письменник, котрий після початку війни переїхав до Києва. Філолог, закінчив Донецький національний університет. Послідовник літературної школи Михайла Бахтіна. Автор трьох збірок віршів і шести романів. Двічі лауреат «Русской премии» у номінації «Крупная проза». В 2013-му роман «Демон Декарта» отримав головний приз «Русской премии».

Заняття проходять по неділях, починаючи від 12 березня. Початок – о 12:00. Тривалість – 15 занять.

Вартість: 5000 грн. Оплата через Приват 24, карта 5168 7555 2287 5943, отримувач Коровай Марина Ивановна.

Реєстрація

Тел.: 067 158 40 40

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe