Читомо > Календар подiй > ЛітАкцент проведе дискусію про перекладну дитячу літературу

Календар подiй

ЛітАкцент проведе дискусію про перекладну дитячу літературу

18-12-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

ЛітАкцент запрошує на дискусію про маяки та дороговкази перекладної дитячої літератури. Учасники: Іван Малкович та Валентина Вздульська. Модераторка: Ірина Ніколайчук. 

Мало хто нині може дорікнути українському ринку дитячої літератури недостатньою насиченістю. Проте появу цього безміру найменувань у ошатних обкладинках із яскравими ілюстраціями на полицях книгарень уможливила суттєва й кропітка робота протягом останніх навіть не років, а десятиліть. Нині «потяг» перекладної дитячої літератури став на більш-менш надійну «колію» – втім, далі її доводиться прокладати у все більшій кількості напрямків. Про те, що визначало і вказувало шлях українським перекладам класики та новинок світового дитліту та як міняються ці орієнтири сьогодні, поговоримо на дискусії.

Учасники:

  • Іван Малкович – поет, засновник, директор та головний редактор видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» – першого в незалежній Україні видавництва дитячої літератури, де, зокрема, було видано в українських перекладах серію романів Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера
  • Валентина Вздульська – письменниця, літературна оглядачка, співзасновниця сайту про дитячу літературу «Казкарка» та щорічного «Рейтингу критика», яким відзначаються найкращі дитячі та підліткові книжки.

Телефон: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe