Читомо > Календар подiй > ЛітАкцент проведе дискусію про нон-фікшн в Україні

Календар подiй

ЛітАкцент проведе дискусію про нон-фікшн в Україні

20-11-2017 | 19:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Портал літературної критики «ЛітАкцент» запрошує на літературну дискусію «Нон-фікшн про нон-фікшн: пригоди жанру в Україні» за участю Ростислава Семкова, Оксани Форостини і Тараса Цимбала.

Останніми роками в українських книгарнях побільшало перекладного нон-фікшну. Популяризація науки, мотиваційна і лайфхак-література, біографії й мемуари, політологія – всі можливі спектри тем у яскравих обкладинках стають нині доступними українському читачу. Як і чи змінюється внаслідок цього власне український нон-фікшн? Які теми є найцікавішими для видавців і найзатребуванішими серед читачів? І чи лишається місце для літературознавства у форматі «нон-фікшну про фікшн»? Про це та інше можна буде почути в межах дискусії порталу «ЛітАкцент».

Учасники:

  • Ростислав Семків – літературознавець, директор видавництва «Смолоскип», автор книги «Як писали класики» (2016)
  • Оксана Форостина – журналістка, письменниця. Під власним видавничим брендом ТАО видала переклад українською біографії Ілона Маска «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє» (2015)
  • Тарас Цимбал – соціолог, перекладач. Протягом 2007—2016 років переклав цілу низку наукових праць та книжок у жанрі нон-фікшн, що виходили у видавництвах «Критика», «Ніка-Центр», «Видавництві Анетти Антоненко» та ін.

Телефон: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe