Читомо > Календар подiй > Літагенція Acris приймає рукописи творів

Календар подiй

Літагенція Acris приймає рукописи творів

31-08-2016 | 23:59
Україна

Літературна агенція «Acris» та її засновники – Любов Кривуца та Марк Оплачко – готові допомогти новим талановитим іменам увійти в український літературний процес.

«Я вважаю, що основне завдання письменника – створювати якісні тексти, – коментує Любов Кривуца. – Він не повинен відволікатися і витрачати час на проблеми, пов’язані з пошуками видавця чи промоцією книги, цим мають займатися літературні агенти. За кордоном інститут агентування дуже добре розвинений, а в нас, на жаль, переважно складається так, що людина перестає писати лише тому, що не може знайти видавця, який би надрукував цю книгу. Так ми часто втрачаємо потенційно хороших авторів і через це видавничий ринок надзвичайно повільно розвивається».

Засновники літературної агенції «Acris» шукають молодих авторів, які пишуть художні книги таких жанрів:

  • детективи
  • трилери
  • містика
  • фантастика
  • пригодницькі романи
  • історичні романи

Найважливішим є те, щоб історія була цікавою для читача, тому станом на сьогодні команда не ставить суворих обмежень для текстів, із якими вони готові працювати.

Надсилайте твори за адресою agency.acris@gmail.com. Якщо Ваша книга не належить до жанрів, описаних вище, але ви вважаєте, що варто звернути на неї увагу, надсилайте синопсис та перші два розділи на цю ж адресу, обов’язково зазначивши в темі листа жанр твору.

«Нас цікавлять сюжети, які не дають читачу відкласти книгу, доки він не перегорне останньої сторінки, – розповідає Марк Оплачко. – Без цього нам не буде що пропонувати видавцям і, у результаті, книголюбам. Ми вважаємо, що минув час «українського постмодерну», наш читач чекає на цікаві історії, які йому дають видавничі ринки Європи та США. Придивіться до топу продажів мережі книгарень «Є» – скільки там українських авторів?».

Літагенція «Acris» займається пошуком перспективних авторів, редагуванням рукописів, комунікацією з видавцями та просуванням виданих книг. Вони вже працюють із Максом Кідруком і візьмуть на себе промоцію його наступного трилеру «Зазирни у мої сни» та промо-тур письменника. Також триває робота над просування його книг на міжнародний ринок.

«Літагент – це щось середнє між Санчо Пансою і зловісним сірим кардиналом, – говорить Макс Кідрук, – мовчазний і часто непомітний трудяга, який дбає про технічне забезпечення кар’єри письменника: узгоджує графіки, веде переговори, планує піар-кампанію тощо. Словом, робить усе те, що автори ненавидять робити. Агент позбавляє письменника зайвого головного болю, захищає його від дріб’язкових, але дошкульних буденних проблем, тим самим даючи можливість зосередитися винятково на писанні. Круто, коли за спиною є такий помічник, хіба ні?».

Якщо ви хочете дізнатися більше, зазирніть на їхню сторінку у Фейсбуці, де зможете ознайомитися із вимогами до рукописів та поставити запитання. Презентація літагенції відбудеться на Форумі Видавців.

Довідка:

Любов Кривуца – літературознавець, співзасновниця літературної агенції «Acris». У 2016 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Українська мова і література, англійська мова». Досліджує сучасний світовий літературний процес, цікавиться порівняльним літературознавством та перспективами просування української літератури на міжнародний рівень. Із 2015 року – учасниця команди волонтерів письменника Макса Кідрука.

Марк Оплачко – менеджер проектів у сфері культури, літературний агент Макса Кідрука. Співзасновник літературної агенції «Acris». Засновник та менеджер проектів МГО «Література.РВ» (2011-2016), засновник та натхненник інтернет-спільноти «Книжковий простір «Ґавра»» (з 2015 року). У 2015 році був учасником спеціального проекту «Академія культури і освіти» від Goethe-Institut Ukraine.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe