Читомо > Календар подiй > Листи Лесі Українки презентує видавництво «Комора»

Календар подiй

Листи Лесі Українки презентує видавництво «Комора»

12-10-2016 | 18:00
м. Київ, НаУКМА, вул. Сковороди, 2, 1-й корпус, к. 217

З ким товаришувала Лариса Косач, ким захоплювалася і з кого кпила, що читала, де бувала, чим журилася і про що мріяла, як народжувалися задуми її творів… Із листів, написаних до рідних, близького оточення і «товаришів по зброї», перед нами постає молода, енергійна, блискуче освічена українська аристократка, яка активно відстоює свої погляди, творить нові смисли і змінює світ. Уперше опублікований без вилучень, зі збереженням авторського правопису, епістолярій Лесі Українки відкриває читачам можливість по-новому побачити одну з найяскравіших постатей української культури межі XIX-XX століть.

Леся Українка є беззаперечним класиком української літератури і багато в чому випередила європейський модернізм. Мета видання епістолярію Лесі Українки – довести, що листи Лариси Косач – не для вузького кола професійних дослідників, а доступне, цікаве, інформативне й завжди актуальне читання, без якої reading list будь-якої освіченої людини буде неповним.

Книгу презентуватимуть авторка проекту письменниця Оксана Забужко, авторка передмови до видання літературознавиця Віра Агеєва та упорядниця книжки, науковиця Валентина Прокіп (Савчук).

Презентація відбудеться за участю сестер Тельнюк.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe