Читомо > Календар подiй > Letterpress workshop навчить оформлювати візитівки

Календар подiй

Letterpress workshop навчить оформлювати візитівки

04-02-2018 | 12:00
м. Київ, Narbutorium, Георгіївський провулок, 7

Візитівка може бути не тільки носієм контактної інформації, але і маленьким витвором мистецтва. Особливо та, яка надрукована методом високого друку.

Макет візитівки, кліше, друк — на нашому воркшопі все це ви зробите власноруч. Ми допоможемо вам створити дизайн візитівки з елементами рукописної графіки (монограма або ваші рукописні ім’я і прізвище) та зробити вектор. Denik Keleberdous покаже як зробити кліше для друку і надрукувати візитівки на спеціальному пресі для високого друку. По закінченню воркшопу ви заберете з собою 20 візитівок форматом 5?9 см, надрукованих вами на чудовому бавовняному папері 600 г/м, а також з вами залишиться кліше.
Якщо вам потрібна більша кількість візитівок, є можливість додрукувати в окремий день (за домовленністю або 12 лютого) за додаткові 300 гривень (максимум 15 шт.).

Тривалість воркшопу-три дні по 4-5 годин.

  • 4 лютого — розробляємо монограму, робимо макет візитівки (5 годин), у вас є тиждень на доробку макету і побудову вектора з нашою on-line домомогою (8.02 о 23:45 треба прислати нам макет),
  • 10 лютого — робимо кліше (4 години),
  • 11 лютого — друкуємо наклад у дві зміни: з 12:00 до 14:00 та з 14:00 до 16:00.

Вартість воркшопу разом зі всіма матеріалами — 1600 грн. За умови реєстраціі до 1 лютого — 1450 грн. Поспішайте, воркшоп в майстерні Narbutorium розрахований всього на 8 місць.

Постійним відвідувачам майстерні Narbutorium знижка 30% (реєстрація за цим посиланням обов’язкова)

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe