Читомо > Календар подiй > Леся Демська презентує детектив «Літо психіатра»

Календар подiй

Леся Демська презентує детектив «Літо психіатра»

03-05-2018 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Видавництво «Легенда» запрошує на презентацію детективу Лесі Демської «Літо психіатра». Модератор – Євгенія Кононенко.

Молодий, але відомий психіатр Андрій Левинський за порадою кардіолога перериває свою роботу у Львові й вирушає до нібито цілком спокійного села в Карпатах, де колись мешкали його дід і баба. Однак неспокій починається вже в дідівській хаті. Причому не той неспокій, котрий мали б лікувати психіатри. В Андрієвих сінях то поночі, то за відсутності господаря хтось вештається. До того ж, як з’ясовується, непрохані гості — це зовсім різні особи. Спершу Левинський намагається розгадати загадки сам. Потім кличе на поміч зі Львова свого приятеля — слідчого Ростислава Белея і викриває довжелезний ланцюг злочинних таємниць.

Чи може бути відпочинком від практики психіатра практика детектива?

Письменниця Євгенія Кононенко про цю книжку: «Літо психіатра» Лесі Демської читається саме так, як і має читатися добра детективна історія: легко і швидко, а задоволення від викритої таємниці не лишає післясмаку розчарування. Цей роман прикрасить українську гостросюжетну літературу, допоможе їй нарешті стати справді масовою».

Довідка:

Леся Демська (Демська-Будзуляк) – письменниця, перекладач, критик, літературознавець. Належить до Асоціації українських письменників. Серед відомих книжок її прози – «Осінь мага» (1997), «Місто в тіні» (2000), «Жінка з мечем» (2005). Лауреат літературних премій «Зоря Аркада» (1997), «Смолоскип» (1999), «Коронація слова» (2004). Мешкає в Києві.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe