Читомо > Календар подiй > Лесик Панасюк презентую поетичну збірку “Справжнє яблуко”

Календар подiй

Лесик Панасюк презентую поетичну збірку “Справжнє яблуко”

17-10-2014 | 18:30
м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31, книгарня "Є"

Лауреат конкурсу видавництва «Смолоскип», молодий і талановитий поет Лесик Панасюк представить свою нову книжку віршів «Справжнє яблуко».

Лесик Панасюк – поет, дизайнер, ілюстратор. Народився 16 жовтня 1991 року у місті Житомирі. Колишній учасник кількох житомирських літературних об’єднань. Автор книги «Камінь дощу» (ГО «Форум видавців», 2013) та «Справжнє яблуко» («Смолоскип», 2014). Лауреат низки поетичних конкурсів: Молода республіка поетів (2013), Літературний конкурс видавництва «Смолоскип» (2013, 2014), тощо. Вірші друкувались у сучасній українській періодиці.

З анотації до книжки «Справжнє яблуко»: “Світ поезії Лесика Панасюка має чи не головну властивість — він тяглий, протяжний, зв’язаний. Це поезія, по якій мало не безпомилково можна визначити автора: наскрізна образність, впізнавана форма, притаманна навіть зовсім коротким віршам… Складається враження, що ми, читачі, просто проходимо по цьому світу далі за автором, роблячи відкриття разом із ним. Тобто цей світ поезії створила чиясь інша фантазія, нелюдська. І — чи не справжніший він за ту буденність, до якої навіть промовляти не хочеться? Тож «Справжнє яблуко» видається реальнішим навіть від справжнього яблука.”

Подія у Facebook.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe