Читомо > Календар подiй > Леонід Ушкалов презентує книгу “Шевченко від А до Я”

Календар подiй

Леонід Ушкалов презентує книгу “Шевченко від А до Я”

17-03-2017 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», просп. Свободи, 7

«Видавництво Старого Лева» запрошує на лекцію Леоніда Ушкалова «Шевченко від А до Я» та презентацію однойменного видання.

«Шевченко від А до Я» — продовження серії абеток-енциклопедій «Видавництва Старого Лева», у якій відомих діячів української культури показано з неочікуваного і дуже людяного боку. Це неймовірної краси арт-бук для родинного читання, завдяки якому і діти, і дорослі дізнаються не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора, фотографа Тараса Шевченка, а полюблять його так, як можна любити друзів. Адже цікавим і близьким Тараса Шевченка роблять не тільки (і не стільки) біографічні дати — народився, виріс, написав, помер — а значно інтимніші речі: смаки, думки, уподобання… Яка була улюблена пора року у Шевченка? У які очі він полюбляв заглядатися — карі, блакитні, а, може, зелені? Про що він думав, дивлячись на зорі? Про все це є у книжці, яка впорядкована за ключовими словами, розміщеними за абеткою. Кожне слово (кіт, чай, зорі, тополя, Україна і т.д.) — ключі до біографії і життя Шевченка.

Довідка:

Проф. Леонід Ушкалов — український літературознавець і письменник, доктор філологічних наук, професор кафедри української тасвітової літератури Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Автор численних академічних праць в галузі української літератури, філософії та богослів’я.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe