Читомо > Календар подiй > Лекцію «Бумеранг пам’яті» проведе Ірина Старовойт

Календар подiй

Лекцію «Бумеранг пам’яті» проведе Ірина Старовойт

31-01-2018 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошує на лекцію літературознавиці Ірини Старовойт «Бумеранг пам’яті: як література працює зі страшними і стидкими спогадами?».

Джон Толкін, Джордж Мартін, Клайв Льюїс, Анджей Сапковський – ці письменники написали не просто книжки, вони створили цілі фентезі-світи, які чимало фанатів намагаються перетворити у реальність. А скількох українських авторів цього жанру знаєте ви? Особливо тих, кому заледве виповнилось 25, а вони уже мають у своєму доробку товстезні книжки про світи повні магії та міфічних створінь. Про що пишуть молоді українську фентезі-автори? Звідки беруть натхнення? Та яким бачать майбутнє цього жанру в Україні? Про це під час дискусії 31 січня розкажуть Ярина Каторж (авторка «Алхімії свободи» і «Стожару») та Андрій Гулкевич, який презентує свою дебютну книжку «Падіння орла».

«Падіння орла» розповідає про жителів Долини Рогу, захищеної високими горами та оточеної безмежним океаном. Століттями люди жили тут мирно, забувши про війни, хвороби та голод. Однак безтурботне життя одного з вельможних мешканців Долини, юного Дейлара, раптово змінилося. У своїх мандрах юнак натрапляє на міфічні створіння, які вважалися зниклими, вступає у смертельний бій з ворогами рідної фратрії та дізнається про страшні таємниці, ретельно приховувані від людей. «Падіння Орла» – незабутня зустріч з новими світами, сповненими пригодами, інтригами та таємницями.

Телефон: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe