Читомо > Календар подiй > Лана Світанкова розповість про переклад путівника «Смак пива»

Календар подiй

Лана Світанкова розповість про переклад путівника «Смак пива»

24-04-2018 | 18:30
м. Львів, Театр пива «Правда», пл. Ринок, 32, 4-й зал

Пивна експертка Лана Світанкова розповість про те, як з’явився український переклад путівника «Смак пива», що тільки-но побачив світ у «Видавництві Старого Лева». Книжку про найвидатніший напій людства написав американський письменник і лектор, який консультує пивні й пивоварні проекти по всьому світі Ренді Мошер. Це буде розмова про історію і види пива та їхні особливості, про дегустування та подання, й, звісно, про любов до цього напою у всьому світі. 

Пиво – напій, що поєднує світи і покоління. Традиція пивоваріння поширена майже в усьому світі, адже воно, за єгипетською легендою, врятувало світ. Цей напій можна смакувати і в спекотний літній полудень, і в холодну зимову пору, головне — уміти правильно обрати сорт пива та вдало підібрати до нього страву. Тож книжка «Смак пива» є хорошим дарунком і для досвідчених поціновувачів пінного хмільного напою, і для тих, хто ще тільки починає пізнавати магію смаку цього трунку і відкривати для себе багатство його стилів.

Про появу українського перекладу книжки Лана Світанкова говорить так: «Чи хотіли б ви розповісти великій кількості людей про те, що любите, і поділитися з ними цікавезними фактами, неочікуваними подробицями, пояснити, за що саме ви це любите? Мені от пощастило: все почалося з двох коротких листів, письменнику та видавництву, і закрутилося. Крутилося днями, ночами, на березі моря, в горах, з келихом в руках, і тепер я можу бути голосом автора, який переконає вас в тому, що пиво – аж ніяк не простецький напій з бульбашками, а цілий всесвіт смаків і ароматів, зі своєю історією, культурою і особливостями».

Довідка:

Лана Світанкова – пивний суддя (prov. BJCP), пивний посол, блогерка, мандрівниця. Учасниця сертифікаційної програми пивних сомельє «Cicerone» (Cicerone Certified Beer Server). Просуває пивну культуру у всі можливі способи, подеколи – в деспотичні. Перекладачка, дописувачка видання про пиво і пивну культуру «BeerBox». Організатор тематичних дегустацій, серед чого поєднання пива та їжі. Ідейний генератор і шило пивоварні «Varvar Brew».

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe