Читомо > Календар подiй > Лана Ра презентує “Щоденник котячих мандрів”

Календар подiй

Лана Ра презентує “Щоденник котячих мандрів”

02-04-2017 | 15:00
м. Київ, Книгарня «Буква», вул. Б. Хмельницького, 3-Б

Презентація книги Лани Ра «Щоденник котячих мандрів» до міжнародного дня дитячої книги.

Програма дня:

  • зустріч з автором – Ланою Ра;
  • казкові читання з актором Євгеном Конощуком;
  • показ анімаційного серіалу «Моя країна – Україна»;
  • ліплення Кота Воркота.

На думку автора щоденника мандрівок, а саме кота-воркота, роздивлятися в інтернеті фото й відео різних місць – цікаво, але трохи не те. Неодмінно треба полапкувати всіма чотирма у мандрівку самому. «Лише коли торкнешся лапою прадавнього камінчика і вдихнеш пахощі пригод, отоді на власній шерсті відчуєш, що таке справжня подорож».

«Щоденник котячих мандрів» – це нотатки непосидючого кота, який любить подорожі та відкриття. Відвідуючи різні куточки України, кіт дізнається багато чого цікавого з історії того чи іншого краю, слухає легенди, знайомиться з мешканцями. І, звісно, щоразу потрапляє у неймовірний вир пригод.
Книга є цікавою та незвичайною, бо її головний герой кіт-воркіт знявся у відомому українському анімаційному серіалі «Моя країна Україна». Серіал «відвідав» різноманітні куточки світу й зібрав чимало нагород.

Кадрами саме з цього анімаційного фільму проілюстровано книгу. А в декотрих місцях воркіт розмалював її ще й власною котячо-дорожньою графікою. У кота була помічниця, письменниця Лана Ра, яка допомагала вести щоденник і домальовувала його.

Анімаційна студія «Новаторфільм» рекомендує цю книгу як допоміжний довідник з історії, країнознавства, котознавства, легендознавства та всьогознавства.

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe