Читомо > Календар подiй > KYIVPHOTOWEEK 2017 запрошує на заходи

Календар подiй

KYIVPHOTOWEEK 2017 запрошує на заходи

26-11-2017 | 19:00
м. Київ, міжнародний готельно-офісний комплекс «Торонто-Київ», вул. Велика Васильківська, 100

I міжнародний фотографічний форум KYIVPHOTOWEEK 2017, перший Український тиждень фотографії, пройде з 23 по 26 листопада.

Головною подією KYIVPHOTOWEEK 2017 стане найбільша в Україні фото-виставка загальною площею більше за 3000 м?. Спеціально для участі першому Українському тижні фотографії в Київ приїхали найвідоміші фотографи зі світовими іменами, які візьмуть участь у офіційному відкритті KYIVPHOTOWEEK 2017 і особисто представлять свої зіркові роботи. На офіційне відкриття першого Українського тижня фотографії запрошені українські політики та бізнесмени, представники посольств, зірки українського шоу-бізнесу та ін.

Серед учасників KYIVPHOTOWEEK 2017 :  Гісберт Ханекроот, один з найвідоміших у світі музичних фотографів, Джесіка Крейг-Мартін (Jessica Craig-Martin)-фотограф, яка відома у світі за свій реалістичний підхід до фотографії хроніки світського життя, Роман Пятковка -володар фотографічного Оскару, кращий концептуальний фотограф світу;  Сергій Тумасов, відомий український пейзажний фотограф, робота якого у 2016 році на аукціоні була продана за 100 тис. грн, володор призів Epson Pano Awards, International Loupe Awards; Руслан Лобанов, один з найбільш впливових фотографів Східної Європи; Ярослав Данильченко, переможець престижного світового конкурсу INTERNATIONAL PHOTOGRAPHY AWARDS 2017, один з провідних рекламних фотографів світу, галерея Brucie collections із експозицією унікальних фотографій,  Angel Angelov, майстер документальної зйомки у незвіданих та малодоступних місцях,  нелегальних проникнень та складних умов (бомбосховища та законсервовані заводи, підземні ріки і найвищі точки України, зона відчуження в Чорнобилі та легендарний космодром Байконур) та ін.

Крім того, на KYIVPHOTOWEEK 2017 буде представлена експозиція молодих фотографів.
Також в рамках офіційного відкриття I Українського тижня фотографії будуть оголошені фіналісти конкурсу аматорських селфі-фото «Цікаво про себе», який проводиться вперше в рамках KYIVPHOTOWEEK 2017. На найбільшій в Україні професіональній виставці фотографії селфі  зроблені мобільним телефоном, які за висновками жюрі конкурсу увійшли у фінал, будуть представлені у друкованому вигляді і відвідувачі, гості та учасники  KYIVPHOTOWEEK 2017 шляхом глядацького голосування оберуть переможця конкурсу.

Програмою I міжнародного фотографічного форуму KYIVPHOTOWEEK 2017, першої Українського тижня фотографії заплановані також  лекції, присвячені проблемним питанням авторського права, на яких висвітлюватиметься ставлення фотографа до своїх та чужих робіт, як захищати свої авторські права, як їх реєструвати та які права є у фотографів, в тому числі важливе питання, яке хвилює багатьох фотографів, – що фотограф може знімати на вулиці й що він може робити з цими фотографіями.

Детальна інформація про KYIVPHOTOWEEK 2017

Акредитація ЗМІ обов’язкова.

Тел.: (067) 334 86 00, (093) 148 43 00.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe