Читомо > Календар подiй > Kyiv poetry week започатковує курс лекцій

Календар подiй

Kyiv poetry week започатковує курс лекцій

04-04-2018 | 18:00
м. Київ, Plivka, вул. Васильківська, 1

Куратори лабораторії Kyiv poetry week поділяться досвідом злиття, розкажуть, як включати точну інтонацію і користуватися незнайомим інструментарієм. Будемо говорити не тільки про поезію, але й про сучасний синтез мистецтв і його потреби. 

Програма:

4 квітня, 18:00презентація колекції наплічників «backpack for a poet».  Lyolya Goldstein – кураторка десятків арт-проектів, окремих виставок, освітніх програм. Редакторка, арт-критикиня, шеф-редакторка, радіоведуча. Цитата: «Вважаю, що сучасна поезія – це суперечка,  контекст, краса [потворність], знання і розуміння, все як у будь-якого іншого медіума. І все як у житті».

5 квітня, 18:30лекція кінорежисера Каті Горностай. Kate Gornostai – володарка нагороди «Docudays UA», нагороди львівського кінофестивалю «Wiz-Art», нагороди за найкращий короткометражний фільм Одеського міжнародного кінофестивалю і нагороди «Скіфський олень» за найкращий український короткий метр на «Молодості». Цитата: «Я дуже люблю документальне кіно, але роблю ігрове, намагаючись відтворити спонтанність реальності в кадрі. І поки що на цю «правдоподібність» іде найбільше сил. А на «правду» – кінематографічну та умовну – поки не вистачає не тільки сил, але й компетентності».

6 квітня, 13:00лекція-воркшоп хореографа Віктора Рубана. #KyivDanceResidency, 6 поверх Центру Довженка. Viktor Ruban – хореограф-дослідник, перформер, танцівник, тренер, продюсер і коуч. Генеральний директор міжнародного продюсерського центру  Ruban Production ITP Ltd., програмний директор міжнародної платформи танцю «Імпульс Трансформації», куратор простору-платформи міжнародних досліджень танцю, руху, тілесних і перформативних практик. Цитата: «У своїй художній практиці я досліджую специфіку сучасної комунікації і місця тіла в ній, а також застосовність соматичних практик і тілесно-орієнтованого підходу як свого роду форми спротиву. Практично досліджую кореляції між методами художнього процесу хореографії, поезії та кінематографу».

9 квітня, 15:00Саша Андрусик, лекція «Досвід інтердисциплінарної співпраці». Sasha Andrusyk – співзасновниця музичної агенції «Ухо». Кураторка серії «Архитектура голоса» та «New Music: Ukraine», співзасновниця Фестивалю нової музики, директор «Ухо-ансамбля». Кураторка спільного проекту Національної опери України та агенції «Ухо» – серії опер «Лимб» (Стефано Джервазоні), «Хлеб. Соль. Песок» (Карміне Челла), «Лживый свет очей моих» (Сальваторе Шарріно). Цитата: «Я не хочу знати себе напевне. Я не вглядаюся в дійсність, але вглядаюся в відкладені почуття – мабуть, більш за все мене наразі цікавить, що таке ретроспективне впізнавання»

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe