Читомо > Календар подiй > Kyiv poetry week шукає ілюстраторів поетичних книг та віршів

Календар подiй

Kyiv poetry week шукає ілюстраторів поетичних книг та віршів

25-03-2017 | 23:59
Україна

Другий міжнародний фестиваль актуальних поетичних практик Kyiv poetry week відкриває прийом заявок від художників-ілюстраторів поетичних збірок/окремих віршів для участі в фестивальній виставці, присвяченій взаємодії візуального і поетичного. 

До кола зацікавлень команди кураторів входять різні способи міждисциплінарної комунікації за участі поезії та інших видів мистецтва та медіа.

Книжкова ілюстрація в Україні переживає період активного розквіту і визнання. У цьому зв’язку вона потрапляє у коло інтересів організаторів фестивалю як предмет, що потребує детального вивчення, проблематизації і дослідження способів взаємодії при створенні синтетичного візуально-поетичного твору.

У відборі зможуть взяти участь автори/групи авторів реалізованих проектів або концептців поетичних книг/ілюстрацій до окремих текстів, незалежно від використаних технік, а також різноманітних статевих, расових, національних та інших приналежностей та ідентифікацій.

Для розгляду кураторами візуальної складової надсилайте проекти з приміткою «open call» на пошту kyivpoetryweek@gmail.com до 25 березня включно. До листа рекомендується приєднати короткий опис проекта, дані про авторів, ідеї і побажання з експонування.

Відібрані роботи будуть експонуватися протягом усього фестивалю (31 березня – 6 квітня).

Спеціально для організації відбору і підготовки експозиції до команди фестивалю приєдналася художниця, сценограф, режисер і перформер Катя Лібкінд (Katya Libkind)

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe