Читомо > Календар подiй > «Квітті» та «Сонце в озері твоєму» презентують авторки та ілюстраторки

Календар подiй

«Квітті» та «Сонце в озері твоєму» презентують авторки та ілюстраторки

20-07-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

У літній книжковий вечір поговоримо про інклюзивну літературу – що це таке і який розвиток її в Україні. Під час зустрічі відбудеться презентація двох видань «Видавничого центру «12» – «Квітті» та «Сонце в озері твоєму» за участі авторок та ілюстраторок Олени Осмоловської, Ольги Бутковської та Христини Маканик.

Ви дізнаєтесь цікаві історії створення, зможете насолодитися оригінальними малюнками та ляльками, які були використані для ілюстрування книжок. Також відбудеться показ невеличкого відеоролика про створення лялькових ілюстрацій.

Також у цей книжковий вечір – авторські читання та жива неформальна розмова з читачами про книжки для і про дітей з особливими потребами, про залучення літератури до процесу створення інклюзивного суспільства.

«Сонце в озері твоєму» (авторка Олена Осмоловська, ілюстраторка Ольга Бутковська).

Вперше казка про особливих дітей ілюстрована авторськими ляльками!
Спеціальний проект «Сонце в озері твоєму» піднімає дуже актуальну і болючу для суспільства проблему ставлення до людей з інвалідністю та розповідається про людей з особливими потребами, з синдромом Дауна (діти Сонця) і аутистів (діти Дощу).

Проект покликаний привернути увагу до проблем таких людей і показати дивовижну крихкість суспільної стандартності та непривабливість існуючого становища.

Для досягнення поставленої мети обрано форму казки, так як вона здатна доступно і цікаво донести до дітей серйозні і гострі міжособистісні моменти.

Цільова аудиторія книжкового проекту – діти початкової та середньої школи, а також сім’ї, які практикують спільне читання і обговорення прочитаного. Виходячи з гостроти та актуальності піднятої в казці проблеми, казка може бути рекомендована для уроків позакласного вивчення в школі та різних дитячих соціальних центрах.

У проекті реалізується інноваційний художній прийом.
Спеціально для ілюстрування казки київська художниця і дизайнер Ольга Бутковська створила серію ексклюзивних ляльок, які збагатили сторінки твору у вигляді яскравих, живих ілюстрацій.

Проект «Квітті» – це книга-гра для всієї родини (авторка проекту Олена Осмоловська, авторка малюнків Христина Маканик).

Для дітей дошкільного віку.

Квітті – це маленькі казкові істоти, які живуть у квітах та завжди відкриті для нових пригод.

Мета цього проекту – залучити до читання родину, зробити процес родинного читання цікавою грою, а не суто формальним виконанням родинних обов’язків.

Це намальована казкова історія, яка надає можливість батькам та дітям, переглядаючи її, вигадувати власні історії.

Батьки вже не зможуть формально ставитися до процесу читання з дитиною, бо ця книга вимагатиме від них фантазію та креатив.

Таким чином, збираючись разом, щоб почитати дитині казочку, родина кожного дня буде вигадувати нові й нові історії, розглядаючи ті ж самі малюнки. А потім дитина залюбки вигадає казочку для батьків. І читання перетвориться на захоплюючу гру для усієї родини.

Ця книга може бути використана для творчих занять з дітками з особливостями розвитку.

Більша частина книги – це високохудожні оригінальні ілюстрації, які створені на основі паперових малюнків художниці Кристини Маканік.

Книга-гра містить розмальовки з образами Квітті, а також українські та англійські слова-розмальовки.

На кожній сторінці в малюнках заховані сторонні предмети, що за своїм змістом відрізняються від загальної концепції художньої розповіді.

Малечі пропонується знайти зайві предмети або логічної обіграти та «вмалювати» їх у контекст казки.

Уся інформація у книзі подається двома мовами – українською та англійською.

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe