Читомо > Календар подiй > «Кур’єр Кривбасу» випустив новий номер журналу

Календар подiй

«Кур’єр Кривбасу» випустив новий номер журналу

31-08-2016 | 23:59
Україна

«Кур’єр Кривбасу» випустив новий номер журналу № 317-318-319 за квітень-травень-червень 2016.

Розділ «Проза» містить сільські краєвиди «Старина» від Андрія Кондратюка, главу з роману Василя Слапчука «Роман & роман», новелу Євгенії Кононенко «Готелька на Борщагівці», два оповідання Олега Кочевих під загальним заголовком «Мандрівне», новели Ольги Деркачової «Більше за життя».

У розділі «Універс» подано оповідання Павла Гіллє у перекладі з польської Лариси Андрієвської, містично-філософську новелу «Мейстер Леонгард» австрійського письменника та драматурга Густава Майрінка (переклад з німецької Катерини Кудріної), прозу литовського письменника, перекладача, есеїста і драматурга Юргіса Кунчінаса «Менестрелі в пальтах максі» у перекладі Катерини Міхаліциної та Марюса Бурокаса.

Розділ «Поезія» пропонує нові вірші Василя Старуна «Чекай на мене ночі й дні» з книги «Дванадцять брам», поетичну добірку Олександра Астаф’єва «Молекулярний ерос», знайомство з поетесою Рані Романі та публікацію віршів «Циганське щастя», що підготував Андрій Любка.

Поетичний «Універс» пропонує знайомство з письменником Абрамом Суцкевером в авторській рубриці «Хвіртка до загубленого саду» Валерії Богуславської, добірку італійської поезії ХІІ-ХІХ століть «Де квітка шафрану найперша цвіте…» у перекладі Валентини Давиденко.

У розділі «SCRIPTIBLE» друкуються роздуми Софії Майданської «Травневі зустрічі», розвідка Ярослава Голобородька «Цивілізаційні екзерсиси Доріс Лессінг» із циклу «L-Nobeлістика ХХІ», рецензія Владислави Москалець «За лаштунками літературного процесу» на книжку Елеонори Соловей «Притча про поетів», розповідь Федора Шепеля про історичний календар Кіровоградщини від Володимира Боська. Гоголівську тему у версії Юрія Шереха «Всі ці слов’яністи та європісти…» досліджує Юрій Барабаш, а в гостях у письменника Олександра Жовни у Новомиргороді «побував» Василь Габор.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe