Читомо > Календар подiй > «Кур’єр Кривбасу» анонсував новий випуск

Календар подiй

«Кур’єр Кривбасу» анонсував новий випуск

30-03-2016 | 23:59
Україна

«Кур’єр Кривбасу» представляє Вашій увазі випуск № 311-312-313 за жовтень-листопад-грудень 2015.

  • У №311-312-313 числі у розділі Проза вийшов уривок з нового роману Оксани Луцишиної «Іван і Феба», нове оповідання Андрія Любки «Зроби мені дитину, а потім зникни».
  • Розділ Універс друкує уривок з роману Кларісе Ліспектор «Час зірки» (з португальської переклав Ярослав Губарев), оповідання Ісабель Альєенде «З усією належною поштивістю» (переклад з іспанської Сергія Борщевського), інтерв’ю з Джозефом Макелроєм «Загублений геній постмодернізму» та «оповідь» Джозефа Макелроя «Перед останнім роззброєнням».
  • У розділі Поезія друкуються нові вірші Василя Голобородька «Подвоєння таємного» та Бориса Руденка «Розщеплене мовчання» з циклу «Мурахи».
  • Розділ Універс містить рубрику «Хвіртка до загубленого саду» Валерії Богуславської з розповіддю про Аврома Рейзена та його поетичною добіркою «Мова материнська»; поетичні переклади Теда Г’юза «Кровенятко» від Ірини Шувалової; «Троє американських поетів ХХ століття» від Остапа Сливинського.
  • У розділі Витоки подаються матеріали Михайла Слабошпицького «Два листи Юрія Шереха»; «Воєнні оповідання» та «Роздуми про культуру Окциденту» Юрія Косача з переднім словом Марка Роберта Стеха «Юрій Косач про війну та европейські цінності»; розвідку Богдана Зілинського «Автобіографія та апологія Спиридона Черкасенка 1929 року».
  • Розділ Постаті містить «Поезії» Миколи Клочка у подачі Миколи Плахотнюка.
  • У розділі Scriptible друкуються парафраз Станіслава Вишенського «Займенники», матеріал Марка Павлишина «Костомаров, рецензенти, публіка» та спогади Богдана Чепурка «Олег Лишега на тлі сімдесятих».
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe