Читомо > Календар подiй > «Курс письменницької майстерності» запрошує учасників

Календар подiй

«Курс письменницької майстерності» запрошує учасників

21-03-2017 | 19:00
м. Львів, Перша Львівська Медіатека, вул. Мулярська, 2-А

У Львові стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності» від «Центру літературної освіти». Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. У програмі – 50 годин лекційних та практичних занять, художній аналіз творів, консультації лекторів, неформальні зустрічі тощо.

Лектори – відомі та професійні письменники, критики, видавці та літературознавці: Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Юрій Винничук, Галина Вдовиченко, Олександр Бойченко, Любко Дереш, Оксана Думанська, Галина Крук, Ростислав Семків та Євгеній Стасіневич.

Програма складається із 5 модулів:

 • теорія письма і художнього аналізу тексту;
 • персонаж;
 • сюжет;
 • мова і стилістика;
 • критика і редагування.

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Щоб процес пізнання був продуктивним, ми структурували весь матеріал у доступній і зручній формі, поєднали різні види занять – лекційні та практичні.

Лектори розкажуть:

 1. як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту;
 2. як працювати над мовою і авторським стилем, художніми деталями, метафорами та іншими засобами виразності;
 3. як власного внутрішнього критика перетворити на конструктивного порадника;
 4. як творчий задум довести до готового тексту, звідки брати натхнення і мотивацію продовжувати писати;
 5. яких типових помилок уникати авторам-початківцям.

Кращі твори випускників буде опубліковано окремою книжкою.

Для кого курс?

Програма спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом.
Вміння писати красиво, логічно і цікаво є навиком, корисним кожній сучасній людині. Щодня ми пишемо листи, спілкуємося з колегами і друзями за допомогою пошти та соціальних мереж.

Але вміння писати добре корисне не тільки для роботи і спілкування – воно також необхідне тим, хто хоче поділитися своїми думками із суспільством за допомогою літературних або публіцистичних творів.

І навіть якщо ви не плануєте прославитися своєю книжкою, вміння добре писати і розповідати історії може стати в нагоді вам особисто. Наприклад, ви можете вести щоденник і відображати в ньому свої думки, це допоможе навести порядок в голові, структурувати важливі ідеї, плани і майбутнє.

Щоб стати учасником курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету Кількість місць обмежена. Зареєстрованим учасникам надішлють детальний розклад курсу та всі деталі щодо участі. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:

 1. «Стандартний пакет» – 1900 грн (у вартість входить: 15 лекцій і майстер-класів, 5 практичних занять, інтеграційні вечори, усі роздатковий матеріали)
 2. «Преміум пакет» – 2500 грн (у вартість входить: «стандартний пакет» + особиста консультація одного з лекторів, публікація у книжці)

Дати проведення: з 21 березня до 31 травня (початок занять о 19:00, у будні)

Контактна особа: Ірина Осадчук (063-483-18-20, litosvita.org@gmail.com)

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe