Читомо > Календар подiй > «Курс письменницької майстерності» проведуть письменники від ЦЛО

Календар подiй

«Курс письменницької майстерності» проведуть письменники від ЦЛО

20-10-2016 | 19:00
м. Львів

20 жовтня в Львові стартує двомісячний «Курс письменницької майстерності» від «Центру літературної освіти». Відомі письменники поділяться теорією і практичним інструментарієм письма. У програмі – лекції та практичні заняття, художній аналіз творів, консультації лекторів, неформальні зустрічі тощо.

Лектори – відомі та професійні письменники, критики, видавці та літературознавці, а саме: Юрій Винничук, Андрій Курков, Юрій Іздрик, Галина Вдовиченко, Любко Дереш, Галина Крук, Ірина Старовойт, Оксана Думанська і Ростислав Семків.

Програма складається із 5 модулів:

 1. теорія письма: основні концепти;
 2. сюжет і композиція, логіка і структура художнього тексту;
 3. головний герой та інші персонажі;
 4. мова і стилістика;
 5. саморедагування і авторська робота над текстом.

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. Щоб процес пізнання був продуктивним, ми структурували весь матеріал у доступній і зручній формі, поєднали різні види занять – лекційні та практичні.

Лектори розкажуть:

 • як створювати персонаж, сюжет, структуру і композицію тексту;
 • як працювати над мовою і стилем, художніми деталями та іншими засобами виразності;
 • як творчий задум довести до готового тексту;
 • як навчитися критикувати власні тексти;
 • звідки брати натхнення і мотивацію продовжувати писати;
 • яких типових помилок уникати авторам-початківцям;
 • як знайти своїх читачів.

Найкращі твори випускників буде опубліковано окремою книжкою.

Програма спеціально розроблена для тих, хто хоче підвищити рівень власної майстерності письма. Курс буде цікавий як авторам-початківцям, так і літераторам із досвідом. Вміння писати красиво, логічно і цікаво є навиком, корисним кожній сучасній людині. Щодня ми пишемо листи, спілкуємося з колегами і друзями за допомогою пошти та соціальних мереж. Але вміння писати добре корисне не тільки для роботи і спілкування – воно також необхідне тим, хто хоче поділитися своїми думками із суспільством за допомогою літературних або публіцистичних творів. І навіть якщо ви не плануєте прославитися своєю книжкою, вміння добре писати і розповідати історії може стати в нагоді вам особисто. Наприклад, ви можете вести щоденник і відображати в ньому свої думки, це допоможе навести порядок в голові, структурувати важливі ідеї, плани і майбутнє.

Щоб стати учасником курсу, потрібно заповнити реєстраційну анкету Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:

 • «Повний пакет» – 1700 грн (у вартість входить: 10 лекцій і майстер-класів, 10 практичних занять, інтеграційні вечори, роздатковий матеріал і список рекомендованої літератури)
 • «Преміум пакет» – 2500 грн (у вартість входить: «повний пакет» + особиста консультація одного з лекторів, публікація у книжці та «ЦЛО card» – картка дає знижку 20 % на наступні проекти «Центру літературної освіти»)

Дати проведення: з 19 жовтня до 22 грудня (початок занять о 19:00 двічі на тиждень)

Місце проведення: Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2-А)

Контактна особа: Ірина Осадчук (063-483-18-20, litosvita.org @ gmail.com) Лектори – відомі та професійні письменники, критики, видавці та літературознавці, а саме: Сергій Жадан, Андрій Курков, Лариса Денисенко, Любко Дереш, Катерина Бабкіна, Ірина Цілик, Володимир Арєнєв, Сергій Іванюк і Ростислав Семків.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe