Читомо > Календар подiй > Культуру Африки пізнаватимуть через вірші, музику і живопис

Календар подiй

Культуру Африки пізнаватимуть через вірші, музику і живопис

20-02-2016 | 19:00
м. Київ, арт-бар Под Вал, вул. Ярославів Вал, 16

Проект «Культура Африки» спробує ближче познайомити Вас із творчістю цієї країни. На вечорі будуть поезія, музика та живопис.

Африка – загадкова і чарівна країна з унікальною культурною спадщиною. Неможливо передати всю силу і велич цієї землі. Неможливо словами описати весь біль і страждання народу, всю велич і красу природи, всю силу і могутність культури цього материка.

Поезія Африки – сильна і могутня, вона рве своїм криком і внутрішнім болем. Найсильніші соціальні тексти актуальні для будь-якого народу, для будь-якої країни, котра бореться за своє право на вільне й гідне життя (читатиме поезію Nemezida Soul).

Живопис Африки – яскрава природа, сповнена чарівних барв. Кольорова гама і техніки зображення – все це вирізняє живопис Африки серед інших напрямів. Він має свій характер, дух, свою історію. Познайомить Вас із історією живопису та яскравими представниками Ольга Шуваєва. А також будуть представлені її власні тематичні картини.

Музика Африки – ритмічна й заворожувальна: діджеріду, дарбука, кахон, перкуссія… звуки цих інструментів переносять нас на неозорі рівнини, у саванни та рідколісся…

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe