Читомо > Календар подiй > Культфорум «Кам’яний острів» запрошує зануритися в творчу атмосферу

Календар подiй

Культфорум «Кам’яний острів» запрошує зануритися в творчу атмосферу

22-09-2016 | 10:00
м. Кам'янець-Подільський

Культурний форум «Кам’яний острів» успішно стартував 25-27 вересня 2015 року в Кам’янці-Подільському. Запрошуємо Вас поринути в неймовірну творчу атмосферу міста Сонця у 2016 році впродовж 22-24 вересня! Приходьте на заходи, навчайтеся, надихайтеся, творіть прекрасне!

Довгий час питання розвитку сучасної культури залишалося непріоритетним, кожна галузь розвивалася окремо. Впродовж першого нашого культурного форуму ми як організатори ставили собі за мету об’єднати в один діалог істориків, архівістів, експертів у галузі туризму, соціологів, психологів, перекладачів, письменників, художників, фотографів, театрознавців.

Були створені майданчики для обговорення та дискусії. Представники української культури потребують конструктивного діалогу для формування нових контактів, проектів з представниками суміжних сфер діяльності. До прикладу, в істориків та архівістів є дуже багато напрацювань, актуальних для літераторів тощо. А у письменників є багато творів, які можуть стати сценаріями до театральних постановок. У рамках форуму «Кам’яний острів» ми прагнемо реалізувати концепцію обміну та співпраці в мальовничому мультикультурному місті Кам’янці-Подільському, де тихі вулички Старого міста, затишні кав’ярні та мальовничі краєвиди сприятимуть народженню нових культурних проектів.

Мета заходу: створити комунікаційне поле між представниками різних культурних сфер.

Слідкуйте за анонсами на сторінці у Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe