Читомо > Календар подiй > Ксенія Циганчук презентує детектив “Коли приходить темрява”

Календар подiй

Ксенія Циганчук презентує детектив “Коли приходить темрява”

20-04-2017 | 18:30
м. Хмельницький, книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошує на презентацію гостросюжетного детективу від молодої української авторки Ксенії Циганчук «Коли приходить темрява», яка відбудеться за участю авторки. Модераторка – Юлія Рахно.

Убивства, які скоює загадковий рівненський маніяк, стають дедалі жорстокішими та цинічнішими… Ставши першим, хто опинився на місці злочину, Назар тепер постійно відчуває на собі чийсь холодний погляд. Так, наче дивиться темрява… Хтось стежить за квартирою його коханої Лізи та її молодшої сестри, а слідчий Малашко безсилий щось вдіяти. Це змушує Назара з дівчиною самим узятися за справу. Єдине, що їм відомо – вбивця щоразу звужує кола, наближаючись до хлопця. Він той, хто зовсім поруч… Інтуїція ніколи ще не підводила Назара, і він відчуває – лише маленьке зусилля, і він зазирне в очі вбивці…

Довідка:

Ксенія Циганчук – сучасна українська письменниця, яка народилася і мешкає в Рівному. За освітою – викладачка англійської та німецької мов. Друкувалася у рівненських періодичних видання, також її перу належить книжка «Дощ крізь сльози», що побачила світ у видавництві «Азалія». Лауреатка конкурсу «Коронація слова – 2016» і володарка премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль». Уперше за 16 років існування конкурсу «Коронація слова» домовленість про видання книжки була укладена прямо на сцені під час нагородження авторки.

Тел.: (0382) 709 792.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe