Читомо > Календар подiй > Ксенія Бородін та Іванна Гонак представлять «Lviv po polsku. Знак якості»

Календар подiй

Ксенія Бородін та Іванна Гонак представлять «Lviv po polsku. Знак якості»

09-02-2016 | 18:30
м. Львів, Книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництвом «Коло» запрошує на презентацію книги Ксенії Бородін та Іванни Гонак «Lviv po polsku. Знак якості».

Найчастіше, говорячи про місто, ми згадуємо війни, які воно пережило, або людей, що ним керували. Можемо двома словами сказати про видатних архітекторів чи скульпторів. Натомість безпосередньо про його будівничих говорити не прийнято, хоч кожен із них творив Львів своєї мрії і власним іменем гарантував високий рівень виконаної праці. У Львові ці знаки якості можна побачити на одвірках брам, на кахляних килимах сходових кліток, у різнобарвних вітражах та металевих склепіннях. Усюди – від покривок каналізаційних люків до елітних мармурів, від решіток на підвальних вікнах до храмових скульптур і фресок.

Тож запрошуємо Вас поринути у світ довоєнних польських написів разом з авторками путівників із серії «Львів po polsku» Ксенією Бородін та Іванною Гонак.

Учасники:

  • Ксенія Бородін – кандидат філологічних наук, доцент, професор Міжнародної кадрової академії, викладач Українського католицького університету та Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського МАУП.
  • Іванна Гонак – гід Львовом, викладач Прикарпатського інституту ім. М. Грушевського МАУП, захистила кандидатську дисертацію з економіки туризму.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe