Читомо > Календар подiй > «Країну У, або Казки чужим дітям» презентує Євгенія Сенік

Календар подiй

«Країну У, або Казки чужим дітям» презентує Євгенія Сенік

25-05-2016 | 18:00
м. Вінниця, Книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Книги-ХХІ» запрошує на презентацію книжки Євгенії Сенік «Країна У, або Казки чужим дітям». Модераторка – Єва Якубовська.

Країна У – чарівне місце, що розташоване у серці молодої авторки Євгенії Сенік. Сюжет розгортається на широкому тлі дбайливо і водночас хаотично прописаних емоцій та роздумів головної героїні, яка опинилась на заробітках у Німеччині. Це твір-співрозмовник, твір-щоденник, який є відкритим і лишає тривкий післясмак відкоркованих смислів. Авторка не претендує на істину, але запрошує читача пройти цей внутрішній шлях разом.

З України емігрували 6,6 мільйона людей. За цим показником ми посідаємо п’яте місце у світі. Серед емігрантів – наші рідні, друзі та знайомі. Хвиля міграції так чи інакше зачіпає нас усіх. Але чи знаємо ми про переживання тих, хто покидає рідні домівки, хто щодня марить своєю Країною У?

Євгенія Сенік, молода авторка з Луганська, у третій книзі, написаній із власного досвіду, змальовує самотність людини за кордоном. Людини, яка лишає свою дитину, аби читати «казки чужим дітям». Тепер з виданою книгою «Країна У, або казки чужим дітям» Євгенія Сенік вирушає у мандри, щоб знову побачити та відчути свою рідну землю і дозволити текстам зазвучати по-новому.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe