Читомо > Календар подiй > Кость Москалець прочитає киянам «Поезію Келії»

Календар подiй

Кость Москалець прочитає киянам «Поезію Келії»

27-03-2018 | 19:00
м. Київ, книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Поетичний вечір Костя Москальця. Разом з модераторкою Танею Терен, Кость презентуватиме вибрані тексти, що увійшли у збірку «Поезія Келії» («Видавництво Старого Лева»). 

Кожного дня радіохвилі доносять до нас звуки його поезій: «Завтра прийде до кімнати твоїх друзів небагато…», «Ти втретє цього літа зацвітеш…», «Треба встати і вийти». Кожного дня він, у своїй власноруч збудованій Келії Чайної Троянди, сідає за комп’ютер, заварює чай, вмикає запис звуків струмка або дощу і пише нові рядки. Ці тексти ще не раз збурюватимуть серця, накриватимуть емоціями, адже Кость Москалець – культовий поет нашого часу, один з найяскравіших представників покоління «вісімдесятників».

Попри все, прихильникам творчості Костя Москальця доволі рідко випадає нагода поспілкуватися з автором. Тож презентація збірки «Поезія Келії» у Книгарні «Є» буде чудовою нагодою почути поетичні роздуми Костя та знову насолодитись улюбленими віршами у виконанні автора. «Часто поезія – це почуття, яких не вистачає у житті на певний момент, – зауважує автор. – Пишеться добре тоді, коли чогось бракує… Коли тобі бракує любові – пишеш любовну лірику. Це своєрідна сублімація, коли піднімаєш поверхню, перетворюєш її у художній твір і наповнюєш його почуттями».

Костянтин Москалець – поет, прозаїк, перекладач, літературний критик, музикант, нонкомформіст. Член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників. Один із засновників бахмацької літературної групи ДАК. Служив у війську (1981–1983), працював на радіозаводі в Чернігові, був учасником Львівського театру-студії «Не журись!», виступаючи як автор-виконавець власних пісень. Автор слів і музики відомої в Україні пісні «Вона» («Завтра прийде до кімнати…»). Член Національної спілки письменників України (1992) та Асоціації українських письменників (1997). З 1991 року і до сьогодні мешкає в с.Матіївці у власноруч збудованому будинку, який поет назвав (як і однойменну збірку) Келією Чайної Троянди.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe