Читомо > Календар подiй > «Контекст-2»: школа книжкової журналістики

Календар подiй

«Контекст-2»: школа книжкової журналістики

11-09-2013 | 10:00
м. Львів

Запрошуємо до участі у проекті «КОНТЕКСТ-2: школа літературної критики і книжкової журналістики».

У межах 20. Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» уже вдруге відбуватиметься проект «Контекст», спрямований на розвиток літературної сфери в Україні. Цей захід здійснюється за підтримки Програми і? «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Якщо минулого року «Контекст» був сфокусований на менеджменті літератури, то цього разу заходи проекту спрямовані на літературну критику та книжкову журналістику. Дана сфера, на нашу думку, потребує активізації та пожвавлення, молодих фахівців та ширшого кола зацікавлених осіб.

Проект включає дві складові: навчально-дискусійну, під час якої молоді критики і журналісти відвідають унікальні воркшопи від експертів з іноземних країн та візьмуть участь у дискусіях навколо проблематики книжкової журналістики в Україні; і практичну, під час якої кожен учасник представить робочий матеріал, виготовлений власне під час проекту (у текстовому і відео-форматі) – інтерв’ю з одним із гостей фестивалю або аналітичний матеріал про подію чи книжку, представлену на Форумі.

Щоб зголоситись до участі у проекті, потрібно надіслати:

  • Заповнену заявку, яку слід скачати за посиланням http://ge.tt/56VNFjj/v/0?c.
  • Опубліковану рецензію чи матеріал, який стосується сучасної української літератури, актуальних перекладів українською мовою, книжкової тематики загалом (слід вказати місце публікації чи посилання на неї).
  • Мотиваційний лист (2000-3000 знаків), в якому автор повинен представити власне бачення майбутнього розвитку книжкової журналістики/літературної критики в Україні, а також зазначити особистий вклад в цей розвиток.
  • Портретне фото (у форматі JPG, розміром від 1 до 3 Мб).

Умови:

  • Повний комплект матеріалів слід надіслати на litfest@bookforum.com.ua з поміткою «Контекст» до 3 липня 2013 року.
  • Вік учасників не повинен перевищувати 30 років.
  • Розглядатимуться лише повні комплекти матеріалів.
  • Розглядатись будуть матеріали українською мовою або мовою національних меншин з прикріпленим українським перекладом.
  • Подача заявки є автоматичним зголошенням до участі у першому етапі проекту, що відбудеться 11-15 вересня у Львові. Організатори забезпечують проїзд та перебування учасників на вказаний період.

Заявки будуть оцінюватися кваліфікованими фахівцями у царині літератури. Оголошення результатів відбору відбудеться 1 серпня 2013 року.
Учасників, які успішно пройдуть конкурсний відбір, буде повідомлено електронною поштою.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe