Читомо > Календар подiй > Конкурс стипендій на освіту проводить Preply

Календар подiй

Конкурс стипендій на освіту проводить Preply

15-06-2016 | 23:59
Україна

Preply.com проводить конкурс стипендій на освіту.

Preply, інтернет-платформа для пошуку локальних і онлайн-репетиторів із іноземних мов, точних наук, гуманітарних предметів та різноманітних хоббі, оголошує конкурс есе Education of the Future з призовим фондом 3500 долларів США.

За умовами конкурса, виграш повинен бути витрачений на освіту. Взяти участь можуть учні та студенти з усього світу.

Online education, education in the future та online tutoring – організатори пропонують авторам фокусуватися навколо цих трьох ключових напрямків. А втім, творчий злет фантазії ніхто не обмежує, і за бажання тематичне різноманіття можна розширити. Обов’язкова тільки вказівка авторства, належности до учбового закладу, міста і країни проживання.

Розкрити тему в 300 словах англійською мовою можуть учні гімназій, ліцеїв, коледжів, студенти вищих навчальних закладів та аспіранти.

Вік учасників: від 16 до 35 років.

Після подання есе на сторінці воно стає доступним для всезагального огляду і починає набирати голоси. Переможець визначається максимальним числом голосів – шерінг і репост не забороняються і всіляко вітаються. На конкурс кожен учасник може подати не більше одного есе.

Головний приз у розмірі $2000 отримає автор есе, котре набере максимальну кількість голосів. Також передбачені «втішні призи» у розмірі $1000 та $500 за друге і третє місця відповідно. Імена авторів найпопулярніших есе будуть виголошені 15 червня.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe