Читомо > Календар подiй > Комікс «Кіборги» презентує ГО «Вірні Традиціям» у Дніпрі

Календар подiй

Комікс «Кіборги» презентує ГО «Вірні Традиціям» у Дніпрі

12-12-2017 | 18:30
м. Дніпро, книгарня «Є», вул. Глінки, 15

ГО «Вірні Традиціям» та видавництво «Коло» запрошують на презентацію коміксу «Кіборги. Початок. 26.05.14» (том 1 і 2). Модераторка – Надійка Вовк.

Проект «Кіборги. Комікс» заснований ГО «Вірні Традиціям», що об’єднало військових, медиків, юристів, митців та небайдужих бізнесменів в період Майдану та початку російсько-української війни… Комікси про супергероїв – це один із найпопулярніших жанрів на Заході. У нас цей формат є новим, але комікси про Кіборгів взагалі унікальні, бо засновані на реальних спогадах захисників Донецького летовища… Усі позивні та події зображені на сторінках з графікою – повністю відповідають реаліям, бо самі «кіборги» й ініціювали цей проект, і є безпосередніми учасниками та консультантами в процесі роботи… Презентуючи «Кіборги. Початок. 26.05.14», треба зазначити про те, що йдеться про одну із найкрутіших спецоперацій в історії сучасних гібридних воєн, нашої війни…

Комікси презентує Олег Трофименко, лікар-анестезіолог, завідувач реаніматології, «кіборг», військовий лікар, на рахунку якого десятки врятованих життів і в цивільному житті, і в Донецькому аеропорту, і дотепер.

Тел.: (056) 732-13-92.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe