Читомо > Календар подiй > Комікс «Кіборги. Початок. 26.05.14» презентують у Запоріжжі

Календар подiй

Комікс «Кіборги. Початок. 26.05.14» презентують у Запоріжжі

14-12-2017 | 18:30
м. Запоріжжя, книгарня «Є», пр-т Соборний, 137

Видавництво «Коло» та ГО «Вірні Традиціям» запрошує на презентацію коміксу «Кіборги. Початок. 26.05.14» за участю героя-«кіборга» Віталія Олійника.

Перед нами комікси, які відрізняються від усього іншого в цьому форматі тим, що в основу цих графічних новел лягли реальні спогади захисників Донецького летовища, сучасних українських супергероїв. Кожен позивний, всі події, навіть діалоги особливості амуніції та зброї – справжні, це документалістика в графіці. Ми маємо справу з виданнями, ініціаторами та співавторами яких є самі «кіборги», це їхній проект, бо ГО «Вірні Традиціям» – це об’єднання, що було засноване самими «кіборгами» та їхніми друзями: медиками, юристами, бізнесменами та громадськими активістами в період після Майдану та на початку російсько-української війни…
Для того, щоб створити «Початок», було опитано 32 «кіборги», багато з яких перебували в обороні Донецького аеропорту майже півроку… Проект «Кіборги. Комікс» має на меті популяризацію образу українського Воїна-Захисника, відображення справжніх подій очима очевидців, котрі вижили і продовжують воювати за Україну, а також патріотичне виховання тих, що йдуть за нами.

Тел.: (094) 885 3903

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe