Читомо > Календар подiй > Команда Конгресу ПЕН набирає волонтерів

Календар подiй

Команда Конгресу ПЕН набирає волонтерів

17-09-2017 | 23:59
м. Львів

Команда Конгресу оголошує про набір волонтерів на 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН у Львові.

Щоб долучитися до волонтерської служби потрібно зареєструватися та заповнити Анкету, яку Ви можете знайти за посиланням

17-24 вересня вперше в Україні у Львові відбудеться 83-й Міжнародний Конгрес ПЕН у Львові. Тема 83-го Конгресу Міжнародного ПЕН-клубу у Львові –  «Відстоювання правди у добу пропаганди». Близько 200 лідерів думок, видатних письменників, поетів, перекладачів, журналістів, істориків, публіцистів та редакторів із 101 країни світу говоритимуть чотирма мовами про літературу, творчість та свободу слова. Робочі мови Конгресу: англійська, французька, іспанська, українська.

Напрямки роботи:

  • Перед Конгресом: допомога в облаштуванні локацій Конгресу; зустріч та супровід гостей та делегатів; переклад;
  • Під час Конгресу: супровід гостей та делегатів Конгресу; переклад; координація людей на місці проведення Конгресу; робота у Прес-румі та під час засідань; допомога в координацій супутніх подій тощо.

При відборі волонтерів будуть враховані такі критерії: знання мов, комунікабельність, пунктуальність, доступність у зв’язку, відповідальність, організованість, ініціативність.

Усі відібрані волонтери пройдуть співбесіду та обов’язкову підготовку. Реєстрація волонтерів триватиме до 20 серпня. Навчальна програма: кінець серпня – середина вересня. Після 83-й Конгрес Міжнародного ПЕН-клубу усі задіяні волонтери отримають сертифікати і подяки від організаторів.

Запрошуємо Вас стати частиною команди організаторів 83-го Міжнародного Конгресу ПЕН у Львові!

За додатковими запитаннями звертайтеся, будь ласка, до Мар’яни Загоруйко, координаторки волонтерської служби, +38 098 020 25 23, volunteersPENLvivCongress@gmail.com

Довідка:

ПЕН-клуб (International PEN) є вагомою міжнародною неурядовою організацією, яка об’єднує професійних письменників, редакторів і перекладачів від 1921 року. Його назва утворена від англійського слова «pen» – ручка, що є водночас абревіатурою слів Poets, Playwrights, Essayists and Novelists – «поети, драматурги, есеїсти, романісти». Також до ПЕН-клубу входять журналісти, історики, видавці, загалом понад 25 000 членів із усього світу. ПЕН-клуб перебуває у формальних консультаційних зв’язках з ЮНЕСКО і має спеціальний консультативний статус в Економічній і Соціальній Раді ООН. Це одна із найстаріших організацій, яка бореться за права людини й одна з перших міжнародних письменницьких організацій. Свого часу до ПЕН-клубу належали Джозеф Конрад, Бернард Шоу, Герберт Уелс, а очолювали його Джон Голсуорсі, Генріх Белль, Маріо Варгас Льйоса. Президентами Українського ПЕН-центру були поет Микола Вінграновський, правозахисник і публіцист Євген Сверстюк, філософ і релігієзнавець Мирослав Маринович. Нині організацію очолює Микола Рябчук – публіцист, письменник і науковець.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe