Читомо > Календар подiй > КОЛО КНИЖКИ обговорить книги про Гаррі Поттера

Календар подiй

КОЛО КНИЖКИ обговорить книги про Гаррі Поттера

24-06-2016 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул. Валова, 5-9

КОЛО КНИЖКИ запрошує підлітків на захід на тему «Чарівний світ як прихисток від реальності?». Обговорення серії книг про Гаррі Поттера. Модераторка – Ірина Мацко.

Проект КОЛО КНИЖКИ – це зустрічі для підлітків у мережі Книгарень «Є». Ці заходи проводяться з ініціативи та у співпраці з Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва та організацією «Пласт». Під час заходу заплановано обговорення серії книг про Гаррі Поттера на тему: «Чарівний світ як прихисток від реальності?»

Історія описує пригоди юного чарівника Гаррі Поттера у Школі Чарів і Чаклунства Гоґвортс, де його найкращими друзями є Рон Візлі та Герміона Ґрейнджер. Його найцікавішою особистою прикметою є шрам у вигляді блискавки на лобі, який з’явився, коли Темний Лорд Волдеморт спробував вбити Гаррі ще малям, застосувавши смертельне заклинання Авада Кедавра. Волдеморт також, окрім багатьох непокірних, убив батьків Гаррі та зруйнував їхній будинок 31 жовтня 1981 року. Гаррі є знаменитим на увесь чаклунський світ через те, що він був єдиною особою, яка вижила після смертельного заклинання й цим спричинила крах Лорда Волдеморта.

2002 року Гаррі Поттер отримав 85-е місце серед 100 найкращих вигаданих персонажів за версією журналу Book.

Тел.: (0352) 25-44-59

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe