Читомо > Календар подiй > Книжку Жорж Санд «Про літературу та мистецтво» презентує перекладач Маркіян Якубяк

Календар подiй

Книжку Жорж Санд «Про літературу та мистецтво» презентує перекладач Маркіян Якубяк

30-01-2017 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», просп. Свободи, 7

Видавництво «Апріорі» запрошує на презентацію українського перекладу книжки Жорж Санд «Про літературу та мистецтво» за участю перекладача Маркіяна Якубяка. Модератор – Юрій Домбровський.

В історії культури Франції зачинателями мистецтвознавчої критики вважають письменників, філософів та художників. Серед них гідне місце посідає Жорж Санд. Її перу належать численні літературознавчі та мистецтвознавчі статті, що публікувалися в тогочасних часописах і склали два окремі томи повного видання її творів у Франції. Осмислюючи суть мистецтва, Жорж Сандстверджувала, що мистецтво не є дослідженням реальної дійсності, а є пошуком ідеальної правди. На противагу критичному реалізму вона витворила власний творчий метод, який назвала «ідеальною літературою».

Книжка Жорж Санд «Про літературу та мистецтво» є значною пам’яткою європейської естетичної думки XIX ст. і буде цікавою для усіх шанувальників історії культури цього століття.

Довідка:

Маркіян Якубяк – філолог-романіст, перекладач. Кандидат філологічних наук, доцент, приват-професор.Завідувач кафедри соціально гуманітарних наук Львівської національної академії мистецтв. Лауреат премії ім. Г. Сковороди Посольства Франції в Україні і премії ім. М. Возняка Львівської облдержадміністрації (2007).

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe