Читомо > Календар подiй > Книжку Славоміра Мрожека «Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком» презентує «ВСЛ»

Календар подiй

Книжку Славоміра Мрожека «Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком» презентує «ВСЛ»

20-12-2017 | 18:30
м. Київ, книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книжки Славоміра Мрожека «Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком». Учасники: Андрій Бондар, Володимир Єрмоленко, Вахтанґ Кебуладзе. 

Перекладач книжки Андрій Бондар, письменник та філософ Володимир Єрмоленко та філософ і публіцист Вахтанг Кебуладзе будуть говорити про Мрожека-прозаїка, його іронію, абсурдизм, інакомислення, інтелектуальну свободу, його філософію, його епоху (епохи), його ні на кого не схоже почуття гумору, його печаль і радість, про його жахливу складність і цілковиту простоту та трішки про труднощі перекладу.

«Дядько Мрожек не припиняє чесати язиком» – збірка суб’єктизованих оповідань, повістей, есеїв та розповідей Славоміра Мрожека, де головним героєм творів зазвичай є оповідач. Сам автор, який розповідає про себе, родину, країну та світ. Або молодий поляк, що приїжджає до Венеції в пошуках пригод. Або літній працівник млина, чиє життя нерозривно пов’язане з млином і річкою. Ці розповіді завжди сповнені гумору, іронії, часом сатири й абсурду, вони нелогічні та неординарні, часто комічні, а буває й провокативні. Це перша збірка прози та есеїв автора в українському перекладі, видана окремою книжкою.

Довідка:

Славомір Мрожек – польський письменник, драматург, есеїст. Народився 29 червня 1930 року в Боженчині, біля Кракова. Літературну діяльність починав у краківській газеті «Дзєннік польськи», де спершу працював кур’єром, згодом займався поточною газетної роботою, писав на різні теми. Перші фейлетони й гуморески побачили світ у 1950 році. Наприкінці 1950-х років письменник залишив журналістику, звернувшись до драматургії, в 1958 році була поставлена його перша п’єса «Поліція».

Телефон: (044) 337 97 72

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe