Читомо > Календар подiй > Книжку «Розмови про Україну» презентують Ярослав Грицак та Іза Хруслінська

Календар подiй

Книжку «Розмови про Україну» презентують Ярослав Грицак та Іза Хруслінська

17-03-2018 | 18:30
м. Львів, книгарня «Є», пр-т Свободи, 7

Видавництво «Дух і Літера» запрошує на презентацію українського видання книжки Ярослава Грицака та Ізи Хруслінської «Розмови про Україну» за участю авторів. Модератор — Євген Глібовицький.

Головною темою розмови польської журналістки Ізи Хруслінської з українським істориком та публіцистом Ярославом Грицаком є роздуми про вплив історії на події в Україні в останні десятиліття. Особливий наголос мають відносини України з її історичними сусідами – поляками і росіянами, а також українсько-єврейські взаємини. Але передусім йдеться про історичний вимір теперішніх проблем і викликів, з якими стикається Україна, – і наскільки знання історії дає можливість зрозуміти майбутні сценарії розвитку.

Книга «Розмови про Україну» є третьою з ряду розмов Ізи Хруслінської з українськими інтелектуалами, виданої за співпраці видавництва «Дух і Літера» та Центру Юдаїки. Перші дві книги з серії розмов Ізи Хруслінської були з Оксаною Забужко та Йосифом Зісельсом. Але книжка «Розмови про Україну» хронологічно є першою – вона була видана польською мовою ще у 2009 році. Оскільки польське видання вийшло майже десять років тому, то багато чого у цій книзі передумано і переписано, зокрема з’явився новий розділ про розвиток подій за останнє неповне десятиліття.

Телефон: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Подія на Фейсбуці

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe