Читомо > Календар подiй > Книжку П’єра Адо про античну філософію презентують в українському перекладі

Календар подiй

Книжку П’єра Адо про античну філософію презентують в українському перекладі

31-01-2017 | 18:00
м. Вінниця, книгарня «Є», вул. Соборна, 89

Видавництво «Новий Акрополь» запрошує на презентацію українського перекладу книжки П’єра Адо «Що таке антична філософія?».

«Новий Акрополь» презентує вперше видану в Україні книгу П’єра Адо — філософа, перекладача античних творів, професора Coll?ge de France, Париж. «Що таке антична філософія?» (1995) — це результат багатолітніх студій автора над давньогрецькими й римськими текстами. Адо розглядає філософію не як «вправу для розуму», а як спосіб життя, поєднання теорії та практики, споконвічне прагнення людини зрозуміти природу світу і самої себе.

Книжку презентуватиме керівник Вінницького філіалу культурної асоціації «Новий Акрополь» Юлія Демидова.

Культурна асоціація «Новий Акрополь» – це міжнародна організація філософської, культурної та соціальної спрямованості. Заснована у 1957 році в Буенос-Айресі (Аргентина) істориком та філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою (Jorge Angel Livraga, 1930–1991). Сьогодні «Новий Акрополь» існує більше ніж в 60 країнах світу на 5 континентах, об’єднуючи понад 15000 волонтерів і тисячі однодумців, які говорять 15-ма мовами і представляють різні конфесії та національності. В Україні «Новий Акрополь» є з 1991 року в Києві, а також у Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Івано-Франківську, а тепер і у Вінниці.

Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe