Читомо > Календар подiй > Книжку П’єра Адо «Покривало Ізіди» презентує «Новий Акрополь»

Календар подiй

Книжку П’єра Адо «Покривало Ізіди» презентує «Новий Акрополь»

07-09-2017 | 18:30
м. Запоріжжя, книгарня «Є», пр-т Соборний, 137

Запорізька філія КА «Новий Акрополь» запрошує на презентацію книжки П’єра Адо «Покривало Ізіди. Нарис історії ідеї природи» за участю керівниці запорізької філії КА «Новий Акрополь» Надії Комарової.

Цей твір торкається однієї з найактуальніших тем сьогодення – стосунків людини та природи. Сам автор визначив свою працю як своєрідний етап, до якого він прямував більшу частину життя. Недарма наукова спільнота сприйняла цей твір як філософський заповіт науковця. Книжка є насамперед історичним твором, який стосується періоду від античності до початку ХХ ст. та який окреслює еволюцію ставлення людини до природи винятково у контексті метафори знімання покривала з природи. Книжка була визнана одним з найвизначніших творів західно-європейської і французької філософії ХХІ століття.

П’єр Адо (1922—2010) – видатний французький філософ, філолог, знавець і перекладач творів античних авторів, професор Колеж де Франс.

«Новий Акрополь» – міжнародна організація філософського, культурного і соціального спрямування. Була заснована 1957 року в Буенос-Айресі (Аргентина) істориком і філософом, професором Хорхе Анхелем Ліврагою Ріцци (Jorge Angel Livraga, 1930–1991). Наразі  існує у більш ніж п’ятдесяти країнах світу. В Україні має 10 філій: у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Івано-Франківську, Вінниці та Запоріжжі.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe