Читомо > Календар подiй > Книжку про Казимира Малевича презентує видавництво «Родовід»

Календар подiй

Книжку про Казимира Малевича презентує видавництво «Родовід»

24-05-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Родовід» запрошує на презентацію книжки «Казимир Малевич. Київський період 1928—1930» за участю упорядниці видання Тетяни Філевської і мистецтвознавця Дмитра Горбачова. 

Наприкінці 2015 року мистецький світ облетіла надзвичайна новина – у Києві віднайдені нові тексти Казимира Малевича та документи, що стосуються його викладання в Київському Художньому Інституті в 1929—1930 роках. І навіть створення Дослідчого Кабінету, своєрідного наукового інституту Малевича. Близько 70 сторінок машинопису майже 90 років зберігалися в архіві мистця Мар’яна Кропивницького, викладача й асистента Дослідчого Кабінету.

До книжки «Казимир Малевич. Київський період 1928—1930» увійшли матеріали з архіву М. Кропивницького, мистецькі твори Казимира Малевича з його персональної виставки 1930 року, листи з Києва і до київських адресатів, статті Малевича в «Новій ґенерації», «Альманаху-авангард» та інші документи, пов’язані з київськими проектами мистця. Видання є спільним проектом видавництва «Родовід» і Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs].

Учасники розмови – упорядниця книжки Тетяна Філевська та мистецтвознавець, дослідник українського авангарду Дмитро Горбачов.

Серед запрошених гостей:

  • Лідія Лихач, директорка видавництва «Родовід»;
  • Олександр Саврук, декан і викладач KMBS.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe