Читомо > Календар подiй > Книжку-комікс «Віра і воля» презентують Леонід Бицюра та Віктор Уніята

Календар подiй

Книжку-комікс «Віра і воля» презентують Леонід Бицюра та Віктор Уніята

16-11-2017 | 18:00
м. Тернопіль, книгарня «Є», вул. Валова, 5-9

Видавництво «Мандрівець» запрошує на презентацію книжки-коміксу «Віра і воля», що відбудеться за участю співавторів Леоніда Бицюри та Віктора Уніята. Модератор – Юрій Матевощук.

Правду можна надовго заховати, але не можна зовсім знищити. І вона повертається до нас у вигляді справжньої історії багатовікової боротьби за незалежність, у якій кожний наступний період успадковує досвід попередніх визвольних змагань. У цій книзі оповідається про останній бій УПА, що відбувався на Тернопільщіні в 1960-му році. Незаперечні факти спростовують наклепи, зведені Кремлем, та доводять, що єдиною метою та мрією українців завжди було здобуття незалежності України.

«Описаний у книзі останній бій УПА був на території Тернопільщини 14-го квітня 1960-го року, – розповідає співавтор книжки-коміксу, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. – Тоді народився задум не тільки нагадати про цей факт, але підготувати проект, який би зміг донести цю інформацію нашим братам, нашим українцям на Сході України».
Книга розповідає історію Марії Пальчак, яка стала учасницею останнього бою повстанців.

Тел.: (0352) 25-44-59.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe