Читомо > Календар подiй > Книжку Кена Робінсона «Школа майбутнього» презентують в українському перекладі

Календар подiй

Книжку Кена Робінсона «Школа майбутнього» презентують в українському перекладі

02-12-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Літопис» запрошує на презентацію книжки Кена Робінсона «Школа майбутнього». Учасники: Михайло Комарницький, Ганна Лелів, Олексій Молчановський.

Кен Робінсон, автор книжок «Покликання», «Як знайти своє покликання» та «Освіта проти таланту» – відомий у всьому світі експерт і публічний спікер з питань освіти, творчого мислення та інновацій, чий виступ на конференції TED має понад п’ятдесят мільйонів переглядів, у цій книжці пропонує практичні рішення критичної проблеми, що постала перед сучасним світом: як змінити освітню систему.

Робінсон пропонує концепцію, яка спирається на індивідуальний підхід до учнів, сучасні технологічні досягнення й професійні ресурси, щоб зацікавити дітей у навчанні, підтримати їхню любов до пізнання й підготувати їх до викликів XXI століття. У цій книжці Ви знайдете безліч цікавих історій, спостережень, прикладів із практики, революційних досліджень та рекомендацій від фахівців зі всього світу, які змінюють освіту вже сьогодні.

Книжка «Школа майбутнього» є своєрідним рецептом, який допоможе всім нам почати рухатись у бік нової, якіснішої освіти. Адже на думку Робінсона, мета освіти – дати учням можливість зрозуміти довколишній світ і власні таланти, щоб вирости щасливими людьми й активними, гуманними громадянами.

З нагоди публікації його першого україномовного перекладу Кен Робінсон записав відео спеціально для майбутніх читачів своєї книжки в Україні. Відеозвернення було поширене в медіа, станом на 20 листопада тільки на YouTube каналі його переглянули 2000 разів.

Книжку переклала Ганна Лелів, мовна координаторка перекладу роликів TED в Україні. Науковий редактор ? Мирослава Товкало, завідувачка кафедрою освітньої політики Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Автор передмови до українського видання Олексій Молчановський ?співзасновник освітньої платформи українських масових онлайн-курсів Prometheus.

Книжку переклали на десятки мов, в багатьох країнах вона стала бестселером.

На Форумі видавців 2016 року «Школа майбутнього» увійшла в список 23-х найкращих книжок Форуму.

Тел.: (044) 235 88 54.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe