Читомо > Календар подiй > Книжку Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу» представлять у перекладі

Календар подiй

Книжку Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу» представлять у перекладі

29-05-2016 | 16:00
м. Луцьк, Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

«Видавництво Старого Лева» запрошує на презентацію книжки Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу» за участю перекладачки Ірини Загладько, художниці Оксани Були та літературного редактора Катерини Перконос.

Книжка німецького автора Андреаса Штайнгьофеля «Середина світу» написана для підлітків, але зацікавить і дорослих читачів, бо проблематика твору значно ширша. Цей роман – тест на толерантність і адекватність, бо тут ідеться про інакших: про Філа, який закохався в однокласника, про його відлюдькувату сестру-близнючку та про ексцентричну маму. Сім’я мешкає у занедбаному маєтку на околиці провінційного містечка і чинить опір його жителям, які вимагають бути «як усі».

Цю складну і зворушливу історію можна прочитати українською завдяки Ірині Загладько, яка переклала текст. Вишукані ілюстрації, якими тішився сам Андреас Штайнгьофель на одному із закордонних книжкових ярмарків, намалювала Оксана Була, яка теж відвідає луцьку презентацію спільно з літературним редактором книжки Катериною Перконос.

Тел.: (0332) 72-43-76

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe